Czas realizacji zamówień

1. Termin realizacji umowy rozpoczyna się w dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu złożenia zamówienia w przypadku zamówienia za pobraniem lub w dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu otrzymania potwierdzenia wpłaty należnej kwoty na konto sklepu Wkładygrzewcze.pl . w przypadku przedpłaty.

2. Termin realizacji umowy wynosi od  24 godzin do 10 (dziesięciu) dni roboczych.W zależności od rodzaju zamówionego towaru

3. W przypadku wystąpienia niezależnej od Sprzedawcy przeszkody w realizacji umowy termin określony w ust. 2 i 3 może ulec przedłużeniu. 

4. W przypadku przedłużenia terminu realizacji umowy Sprzedawca niezwłocznie poinformuje Kupującego o przyczynie przedłużenia tego terminu oraz określi nowy termin realizacji umowy.

5. W przypadku, o którym mowa w ust. 5 Kupujący może zrezygnować ze wcześniejszego zakupu, o czym powinien poinformować Sprzedającego.

6. Ostatnim dniem realizacji zamówienia jest dzień dostarczenia przesyłki przez kuriera w miejsce wyznaczone przez Kupującego.

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl