Defro Duo EkoPell 15 kW

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 tygodni
Cena: 16 110,00 zł (brutto) 16110.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kotły.com.pl
Kod produktu: Defro Optima delta_20161128163426

Opis

Kocioł bez nadmuchu Defro Duo EkoPell 15 kW.
wykonany ze stali o grubość 6 mm, spełniającą normą P265GH.

Wymiary kotła:

- wysokość: 1659 mm,
- szerokość: 1540 mm,

- głębokość: 1128 mm.

Całość posiada moc nominalna na poziomie 15 kW.
Kocioł pracuje z wykorzystaniem naturalnego ciągu powietrza, a temperatura regulowana jest mechanicznie za pomocą pokrętła klapy uchylnej w drzwiach popielnikowych lub za pomocą miarkownika ciągu/wyposażenie dodatkowe. Kotły są fabrycznie przystosowane do montażu wentylatora i elektronicznego regulatora, co znacznie podnosi komfort użytkowania..

Urządzenie realizuje technikę poziomo-skośnych kanałach spalinowych przystosowana do górnego spalania paliw stałych. Kocioł pracuje z wykorzystaniem naturalnego ciągu powietrza przez to nie potrzebuje zasilania elektrycznego. Zastosowanie przysłony pozwalającej na zmianę sposobu spalania z górnego na dolny znacznie ułatwia rozpalenie kotła szczególnie w przypadku słabego ciągu kominowego.
Sterownik S3P dzięki modyfikacji algorytmu PID zapewnia jeszcze solidniejsze osiągi, a zużycie paliwa w stosunku do standardowych regulatorów jest mniejsze. Układ sterowania współpracuje z pompami (c.o. i c.w.u.), ale możemy go również rozbudować podłączając moduł zaworu mieszającego, czy regulator pokojowy.

Produkt wykonany jest zgodnie z normą EN 12809 oraz PN-EN 303-5. Dzięki temu mają państwo gwarancję dobrego wyboru i pewnej eksploatacji, bez przykrych niespodzianek.

Specyfikacja techniczna:

 • Moc nominalna 15kW
 • Palenie stałe                                                                           
 • Wysokość komina 8 m
 • Ciąg w kominie 30 Pa
 • Funkcjonalny popielnik
 • Paliwo: węgiel kamienny, groszek,
 • Paliwo zastępcze: miał węglowy, drewno
 • Waga 481 Kg
 • Wodny ruszt

                                                                                                           
88 88

Gwarancja

Gwarancja:

Podstawą gwarancji jest faktura Vat. Sklep  Wkładygrzewcze zawsze każdemu Klientowi wystawia  fakturę Vat za zakupione produkty. Faktura wysyłana jest Pocztą Polską zawsze listem poleconym.
Jako  dzień rozpoczynający okres gwarancyjny uznaje się datę wystawienia faktury.


W przypadku pęknięć szamotu czy też płyty tylnej należy ją wymienić.
Każda ingerencja we wkład [np. własnoręczny montaż dolotu powietrza] wiąże się z utratą gwarancji.
Powodem utraty gwarancji może być również niewłaściwe podłączenie wkładu - tutaj bardzo ważnym aspektem dobrego działania wkładu kominkowego jest jego montaż, 
w odpowiednich odległościach od ścian lub też palenie nieodpowiednim paliwem we wkładzie kominkowym
[np. węglem kamiennym].

Producent

DEFRO powstało w 2000 roku, choć jego początki sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług ślusarsko-spawalniczych. Z czasem oferta firmy objęła wykonawstwo instalacji c.o. oraz jednostkową produkcję betoniarek oraz kotłów centralnego ogrzewania.


Dostawa

Dostawa:

Towar dostarczany jest przez firmy kurierskie DHL, Raben, UPS, PKS w zależności od rodzaju zamówienia towar dostarczany jest nawet w 48 godzin na miejsce systemem door to door. Klient po złożeniu zamówienia jest informowany o wysłaniu do niego towaru w formie e mail. Nr telefonu klienta jest przekazywany kurierowi 
by ułatwić odbiór towaru – Kurier dzwoni w dniu dostawy towaru najczęściej ok.
godziny przed planowanym przyjazdem.

Towar należy sprawdzić po odebraniu czy nie jest uszkodzony w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół szkodowy i zgłosić taki fakt do sklepu Wkładygrzewcze.pl. Sklep wysyła ponownie towar nowy do Państwa
.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl