KOZA AB S na gaz techniczny LPG

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: od ręki
Cena: 7 700,00 zł (brutto) 7700.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kratki.pl
Kod produktu: KOZA/AB/S/G/LPG/G31

Opis

Gazowa Koza AB to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie techniczne zapewniające wysoką sprawność cieplną oraz komfort obsługi urządzenia. Elegancki wygląd zapewniony jest przez dwie szyby, z których zewnętrzna posiada dekoracyjny motyw tzw. system glass osłaniający całą powierzchnię drzwiczek.
Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia odcina dopływ gazu do palnika.

Regulacja wysokości płomienia oraz realistyczna wizja ognia daje efekt jak w prawdziwym piecu opalanym drewnem, poprzez zastosowanie ceramicznego palnika.

Cechy urządzenia:

elegancki wygląd, 
 podwójna szyba z systemem Glass,
 bezpieczny i zaawansowany system automatycznego sterowania,
łatwy montaż,
hermetycznie zamknięta komora spalania,
sterowanie przy pomocy pilota,
czujnik termopary,
własny system zasilający.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Nasz piec jest całkowicie bezpieczny w każdym aspekcie. Doskonałą szczelność zapewniają solidne spawy wykonane w osłonie gazu szlachetnego, wszystkie elementy zostały wykonane za stali oraz wycinane laserowo i wyginane na giętarkach CNC. Hermetycznie zamknięta komora spalania daje najwyższy stopień bezpieczeństwa, piec automatycznie wyłącza się gdy tylko wykryje problemy z drożnością komina.
Zastosowane w zabudowie szkło to specjalna ceramika żaroodporna, która wytrzymuje temperaturę do 800 st.C.
Zaawansowany system automatycznego sterowania gazem (starowanie pilotem) zapewnia bezpieczeństwo i zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa.

Ponadto piec posiada własny system zasilający - centralka zasilana przez 4 baterie 1,5V, co uniezależnia go od instalacji elektrycznej więc nawet w przypadku braku prądu działa prawidłowo.

Niezwykle ważne dla rodzin z dziećmi jest ich bezpieczeństwo dlatego automatyka zastosowana w urządzeniu zabezpiecza każdy aspekt. Możliwe jest tez zaprogramowanie urządzenia tak aby włączał się i wyłączał o konkretnej godzinie oraz konkretnego dnia.

Koza posiada certyfikat badania typu WE, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska.

UŻYTKOWANIE

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna, cała kontrola i regulacja odbywa się za pomocą pilota z wbudowanym termostatem. Możliwość czasowego zaprogramowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem zapewnia komfort i minimalizuje czas obsługi.

System przewodów koncentrycznych umożliwia montaż kozy w pomieszczeniach bez komina, przewód wystarczy przeprowadzić poza ścianą budynku lub dach. Jej niewielki ciężar oraz łatwość montażu zapewniają swobodę z wyborze miejsca pieca, jedynym aspektem jest dostęp do kanału odprowadzającego spaliny.

DANE TECHNICZNE

Zakres mocy grzewczej (kW)           2.3 - 5.4
Przeznaczony do rekuperacji         Tak
Rodzaj paliwa                                    gaz techniczny lpg
Waga (kg)                                           104,0
Rodzaj przeszklenia                          półokrągłe
Materiał wykonania                          stal
Szerokość (cm)                                  52,80
Wysokość (cm)                                  105,10
Głębokość (cm)                                 42,20

Kraj przeznaczenia AT; BE; CH; CZ; DE; ES; FI; FR; GB; GR; HR; IE; IT; LT; NL; PL; PT; RO; SI; SK

UWAGA!
Ważne jest aby przed zakupem określić jakim typem gazu będzie zasilana instalacja - gazem ziemnym, lub gazem propan-butan. Dobór palnika i dysz zleży od wyboru gazu.

 

 

 

Schematy

88

88

Gwarancja

Gwarancja:

Podstawą gwarancji jest faktura Vat. Sklep  Wkładygrzewcze zawsze każdemu Klientowi wystawia  fakturę Vat za zakupione produkty. Faktura wysyłana jest Pocztą Polską zawsze listem poleconym.
Jako  dzień rozpoczynający okres gwarancyjny uznaje się datę wystawienia faktury.

Wszystkie wkłady kominkowe objęte są gwarancją 5 letnią na korpus wkładu i jego części stałe.
Gwarancją nie jest objęta szyba – może ona ulec zniszczeniu poprzez uderzenie mechaniczne lub szok termiczny {np. jeśli na gorącą szybę wylejemy wino, wodę}.
Gwarancją również nie są objęte części eksploatacyjne wkładów.

W przypadku pęknięć szamotu czy też płyty tylnej należy ją wymienić.
Każda ingerencja we wkład [np. własnoręczny montaż dolotu powietrza] wiąże się z utratą gwarancji.
Powodem utraty gwarancji może być również niewłaściwe podłączenie wkładu - tutaj bardzo ważnym aspektem dobrego działania wkładu kominkowego jest jego montaż, 
w odpowiednich odległościach od ścian lub też palenie nieodpowiednim paliwem we wkładzie kominkowym
 [np. węglem kamiennym].

Producent

Kratki.pl

Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych. Prężnie rozwijająca się firma, otwarta na nowoczesne rozwiązania, nie raz udowodniła, że jej sukces nie jest przypadkowy. Kratki.pl eksportuje swoje produkty do wielu krajów, między innymi do Szwecji, Norwegii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Czech, Słowacji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Belgii, Francji, Austrii czy Szwajcarii.

Wiele z tych krajów słynie z doskonałych wyrobów odlewanych na wkłady kominkowe, a jednak nasz polski producent znajduje tam swoich klientów i z powodzeniem się rozwija. To dowód na to, że produkty tego producenta są najwyższej klasy.

Dodatkowo za tym stwierdzeniem przemawia fakt licznych nagród i wyróżnień, przyznawanych firmie w ostatnich latach – „Laur Klienta” 2006, 2009, 2010, 2011; „Płomień roku 2010”,
czy tytuł „Produkt przyjazny dla mego domu”.

Dostawa

Dostawa:

Towar dostarczany jest przez firmy kurierskie DHL, Raben, UPS, PKS w zależności od rodzaju zamówienia towar dostarczany jest nawet w 48 godzin na miejsce systemem door to door. Klient po złożeniu zamówienia jest informowany o wysłaniu do niego towaru w formie e mail. Nr telefonu klienta jest przekazywany kurierowi 
by ułatwić odbiór towaru – Kurier dzwoni w dniu dostawy towaru najczęściej ok.
godziny przed planowanym przyjazdem.

Towar należy sprawdzić po odebraniu czy nie jest uszkodzony w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół szkodowy i zgłosić taki fakt do sklepu Wkładygrzewcze.pl. Sklep wysyła ponownie towar nowy do Państwa
.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl