Stalmark EKO Pionier 21 kW

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 5 tygodni
Cena: 11 500,00 zł (brutto) 11500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Stalmark
Kod produktu: STALMARK/EKO/PIONIER/21

Opis

WYKORZYSTANIE ENERGII

Kocioł ma konstrukcję giętą spawaną i wyposażony się w wodny korpus wykonany z atestowanej blachy kotłowej grubości 6mm. Komora paleniskowa posiada płyty ceramiczne poprawiające efektywność spalania. W urządzeniu pomiędzy obudową, a wymiennikiem została zastosowana izolacja wełną mineralną.

KONSTRUKCJA

Dzięki automatycznemu przesuwaniu paliwa podajnikiem ślimakowym do żeliwnego palnika retortowego następuje proces spalania, który jest wspomagane wymuszonym nadmuchem powietrza. Paliwo jest automatycznie pobierane dzięki zamocowanemu na kotle sterownikowi.
Popielnik znajduje się w dolnej części kotła, a jego czyszczenie odbywa się wyłącznie przez drzwiczki. W zasobniku zawsze musi się znajdować paliwo, a jego stan należy kontrolować co 24h w związku z niedopuszczeniem do cofnięcia się płomienia do zasobnika.

PARAMETRY TECHNICZNE

Rodzaj kotła                z automatycznym podawaniem paliwa
Zakres mocy               21 kW
Paliwa                         węgiel kamienny typu 31,2 sortyment: groszek o granulacji 5-32 mm, wilgotność ≤ 11%wartość opałowa > 28MJ/kg, , zawartość popiołu 2-7%, zawartość części lotnych > 15%
Rodzaj spalania          podawanie paliwa za pomocą podajnika automatycznego
Materiał                       stal kotłowa P265GH o gr. 6 mm
Sprawność                  ~91,4 - 93,5 %
Sterownik:                  
Sterownik/ regulator temperatury przeznaczony jest do kotłów C.O. Jest to urządzenie, dzięki któremu,można sterować pracą podajnika, nadmuchu i pompy C.O.,C.W.U., pompą podłogową i pompą cyrkulacyjną. Posiada wbudowany moduł sterujący siłownikiem zaworu. Dodatkowo, urządzenie może współpracować z zaworami mieszającymi, regulatorem pokojowym, modułem GSM i ETHERNET.
Powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń - do 210m2
Pojemność wodna kotła - 98l
Wymiary czopucha - ø180
Zasilanie elektryczne - 230/50 V/Hz
Pobór mocy sterownika - 11W
 Pobór mocy wentylatora - 80 W
Pobór mocy silnika - 120 W
Klasa efektywności energetycznej - B
Certyfikaty:
- 5 klasa emisji spalin
                                                                       

Schematy

88

88

Gwarancja

Gwarancja:

Podstawą gwarancji jest faktura Vat. Sklep  Wkładygrzewcze zawsze każdemu Klientowi wystawia  fakturę Vat za zakupione produkty. Faktura wysyłana jest Pocztą Polską zawsze listem poleconym.
Jako  dzień rozpoczynający okres gwarancyjny uznaje się datę wystawienia faktury.


W przypadku pęknięć szamotu czy też płyty tylnej należy ją wymienić.
Każda ingerencja we wkład [np. własnoręczny montaż dolotu powietrza] wiąże się z utratą gwarancji.
Powodem utraty gwarancji może być również niewłaściwe podłączenie wkładu - tutaj bardzo ważnym aspektem dobrego działania wkładu kominkowego jest jego montaż, 
w odpowiednich odległościach od ścian lub też palenie nieodpowiednim paliwem we wkładzie kominkowym
[np. węglem kamiennym].

Przekroje

Producent

STALMARK

Producent kotłów CO, działający na rynku od 2002 roku. Od kilkunastu lat produkuje i dostarcza Państwu wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, przeznaczone do spalania eko groszku, miału kwalifikowanego , pelletu, drewna oraz węgla.
Produkty firmy STALMARK podlegają ciągłym modyfikacjom oraz udoskonaleniom, dzięki czemu urządzenia grzewcze pracują na najwyższym poziomie osiągając wysokie parametry techniczne. Intuicyjne sterowanie zastosowane w sterowniku pozwala w szybki i prosty sposób ustawić kocioł c.o., dodatkowo jest możliwość rozbudowy funkcji regulatora, dzięki czemu prosta obsługa odbywać się będzie poprzez Internet czy GSM. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii elektronicznej istnieje możliwość podłączenia regulatora pokojowego. Produkcja kotłów c.o. oparta jest w zgodzie z obowiązującymi rozporządzeniami i normami, co stanowi gwarancję ich jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.

Dostawa

Dostawa:

Towar dostarczany jest przez firmy kurierskie DHL, Raben, UPS, PKS w zależności od rodzaju zamówienia towar dostarczany jest nawet w 48 godzin na miejsce systemem door to door. Klient po złożeniu zamówienia jest informowany o wysłaniu do niego towaru w formie e mail. Nr telefonu klienta jest przekazywany kurierowi 
by ułatwić odbiór towaru – Kurier dzwoni w dniu dostawy towaru najczęściej ok.
godziny przed planowanym przyjazdem.

Towar należy sprawdzić po odebraniu czy nie jest uszkodzony w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół szkodowy i zgłosić taki fakt do sklepu Wkładygrzewcze.pl. Sklep wysyła ponownie towar nowy do Państwa
.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl