Wkład kominkowy Zibi 12 kW prawy BS (szyby łączone bez szprosa)

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: od ręki
Cena: 3 400,00 zł (brutto) 3400.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.4706
Producent: Kratki.pl
Kod produktu: ZIBI/P/BS

Produkty powiązane

Opis

Wkład kominkowy Zibi 12 kW prawy BS (szyby łączone bez szprosa).

Produkowany przez firmę Kratki.pl posiada korpus wykonany w technologii stalowo-szamotowej z blachy kotłowej. Cała konstrukcja jest spawana przy użyciu robota spawalniczego wycinana laserowo.
Komora spalania wyłożona jest Acumotte , materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę
w komorze spalania, przyczynia się do poprawienia parametrów spalania.
 

 Wkład posiada zamontowany dolot czyli doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz. 
Jest to bardzo poszukiwanie rozwiązanie cechuje się energooszczędnością
.
Regulacja dopływu pierwotnego odbywa się poprzez doprowadzenie powietrza do spalania bezpośrednio z zewnątrz.Specjalna konstrukcja, dzięki której powietrze doprowadzane
jest wyłącznie z zewnątrz. Dolot powietrza pierwotnego jest regulowany. Regulacja dolotu powietrza pierwotnego realizowana jest dolną przesuwką, pozwala na ręczne dozowanie powietrza niezbędnego do prawidłowego procesu spalania.
 


Dolot powietrza wtórnego odpowiada za efekt czystej szyby bez pobierania powietrza z pomieszczenia.
Po zamknięciu dolotu powietrza pierwotnego za pomocą regulatora na wkładzie dolot powietrza wtórnego nadal jest realizowany.Powietrze pobierane przez króciec dolotu dostarczane jest specjalnymi kanałami na bokach kominka do komory znajdującej się w pokrywie górnej kominka i równomiernie rozprowadzane na szybę, dzięki czemu pozostaje ona czysta.


Wysokość wkładu wynosi 789 mm, szerokość prezentowanego produktu to 743 mm,

a jego głębokość  to 537 mm. Całość waży 150 kg i posiada wysoką moc nominalna na poziomie 12 kW. Sprawność sprzętu utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie 80% pozwalając ogrzać powierzchnię 
w przedziale do 140 m2

Drzwi omawianego wkładu otwierają się na bok. Szyba jest prosta łączona bez szprosa i żaroodporne dzięki temu dają doskonałą wizję ognia palącego się w palenisku i oddają należyta ilość ciepła. Blokada rodzicielska przed niepowołanym otwarciem drzwi. Wkład może być opalany drewnem jak i węglem brunatnym. Maksymalna długość polan mieszczących się do środka to 500 mm.

 

Produkt wykonany jest z zgodnie z normą EN 13229 i posiada certyfikat CE. Dzięki temu mają państwo gwarancję dobrego wyboru i pewne eksploatacji, bez przykrych niespodzianek.
A skoro już wspomniano o gwarancji na wkład udzielana jest gwarancja producenta która
wynosi solidne 5 lat.
Szczerze polecamy wszystkie kominki z naszej oferty, gdyż handlujemy tylko produktami sprawdzonymi i o bardzo dobrych renomach. Również kominek z Zibi 12 kW prawy BS (szyby łączone bez szprosa) gorąco polecamy.


 • Palenie ciągłe
 • Moc nominalna 12 kW
 • Szyba żaroodporna
 • 5 lat Gwarancji
 • Elementy stalowe wycinane laserowo
 • Dolot  powietrza do spalania z zewnątrz
 • Komora spalania wyłożona materiałem Acumotte

 

 • Powierzchnia grzewcza: 90-140m2
 • Sprawność cieplna: 80%
 • Temperatura spalin: 250°C
 • Waga: 150Kg
 • Materiał: Stal kotłowa 4mm; 
 • Średnica czopucha: 180mm
 • Max długość polan: 500mm
 • Paliwo: drewno liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego
Pliki do pobrania:

Schematy

88

88

Gwarancja

Gwarancja:

Podstawą gwarancji jest faktura Vat. Sklep  Wkładygrzewcze zawsze każdemu Klientowi wystawia  fakturę Vat za zakupione produkty. Faktura wysyłana jest Pocztą Polską zawsze listem poleconym.
Jako  dzień rozpoczynający okres gwarancyjny uznaje się datę wystawienia faktury.

Wszystkie wkłady kominkowe objęte są gwarancją 5 letnią na korpus wkładu i jego części stałe.
Gwarancją nie jest objęta szyba – może ona ulec zniszczeniu poprzez uderzenie mechaniczne lub szok termiczny {np. jeśli na gorącą szybę wylejemy wino, wodę}.
Gwarancją również nie są objęte części eksploatacyjne wkładów.

W przypadku pęknięć szamotu czy też płyty tylnej należy ją wymienić. Każda ingerencja we wkład [np. własnoręczny montaż dolotu powietrza] wiąże się z utratą gwarancji. Powodem utraty gwarancji może być również niewłaściwe podłączenie wkładu - tutaj bardzo ważnym  aspektem dobrego działania wkładu kominkowego jest jego montaż 
w odpowiednich odległościach od ścian lub też palenie nieodpowiednim paliwem we wkładzie kominkowym
[np. węglem kamiennym].

Producent

Kratki.pl 

 
Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych. Prężnie rozwijająca się firma, otwarta na nowoczesne rozwiązania, nie raz udowodniła, że jej sukces nie jest przypadkowy. Kratki.pl eksportuje swoje produkty do wielu krajów, między innymi do Szwecji, Norwegii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Czech, Słowacji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Belgii, Francji, Austrii czy Szwajcarii.

 
Wiele z tych krajów słynie z doskonałych wyrobów odlewanych na wkłady kominkowe, a jednak nasz polski producent znajduje tam swoich klientów i z powodzeniem się rozwija. To dowód na to, że produkty tego producenta są najwyższej klasy.

 
Dodatkowo za tym stwierdzeniem przemawia fakt licznych nagród i wyróżnień, przyznawanych firmie w ostatnich latach – „Laur Klienta” 2006, 2009, 2010, 2011; „Płomień roku 2010”,
czy tytuł „Produkt przyjazny dla mego domu”.Dostawa

Dostawa:

Towar dostarczany jest przez firmy kurierskie DHL,Raben ,UPS ,PKS w zależności od rodzaju zamówienia towar dostarczany jest nawet w 48 godzin na miejsce systemem door to door. Klient po złożeniu zamówienia jest informowany o wysłaniu do niego towaru w formie e mail. Nr telefonu klienta jest przekazywany kurierowi
by ułatwić odbiór towaru – Kurier dzwoni w dniu dostawy towaru najczęściej ok.
godziny przed planowanym przyjazdem.

Towar należy sprawdzić po odebraniu czy nie jest uszkodzony w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół szkodowy i zgłosić taki fakt do sklepu Wkładygrzewcze.pl. Sklep wysyła ponownie towar nowy do Państwa
.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl