piecyk kaflowy BLANKA 8 kafel czarny

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: od ręki
Cena: 6 600,00 zł (brutto) 6600.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kratki.pl
Kod produktu: BLANKA/KAFEL/C

Produkty powiązane

Opis

Wkład kominkowy Blanka 8 kW w obudowie wykonanej z kaflel czarny.
Urządzenie produkowane przez firmę Kratki.pl posiada korpus wykonany w technologii stalowej
z blachy kotłowej.
Cała konstrukcja spawana przy użyciu robota spawalniczego, wycinana laserowo. Komora spalania wyłożona jest Acumotte, materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę spalania, przyczynia się do poprawienia parametrów spalania. 


Wysokość pieca wynosi 1365 mm, szerokość prezentowanego produktu to 716 mm,a jego głębokość  to 598 mm. Całość waży 300 kg i posiada moc nominalna na poziomie 8 kW.
Sprawność sprzętu utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie 78% pozwalając ogrzać powierzchnię w przedziale do 100 m2          

Wkład  kominkowy zamontowany w piecu kaflowym posada zamontowany dolot czyli doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz  o średnicy 100 mm.
Jest to bardzo poszukiwanie rozwiązanie cechuje się energooszczędnością
.
Regulacja dolotu powietrza pierwotnego realizowana jest dolną przesuwką, pozwala na ręczne dozowanie powietrza niezbędnego do prawidłowego procesu spalania.
W przypadku otwarcia w pozycji do 50% powietrze dostarczane jest na szybę,
a następnie do komory paleniska, w przypadku otwarcia w przedziale od 50 % do 100% dodatkowo przez ruszt do komory paleniska.

Regulacja dopływu powietrza wtórnego, następuje za pomocą górnej przesuwki, której otwarcie zapewnia dostarczenie tlenu do górnej części komory spalania,
w której następuje dopalanie gazów powstałych w procesie spalania drewna. Ogranicza to emisję szkodliwego CO do atmosfery. Dodatkowo powietrze,dzięki wbudowanej kierownicy powietrza, "omiata" szybę powodując odsuwanie od niej ognia i dymu, co znacznie ogranicza osadzanie się na niej sadzy.

Drzwi omawianego pieca otwierają się na bok. Szyba jest prosta i żaroodporna dzięki temu dają doskonałą wizję ognia palącego się w palenisku i oddaje należyta ilość ciepła.
Wkład może być opalany drewnem jak i węglem brunatnym.
Maksymalna długość polan mieszczących się do środka to 300 mm.

Produkt wykonany jest z zgodnie z normą EN 13229 i posiada certyfikat CE. Dzięki temu mają państwo gwarancję dobrego wyboru i pewne eksploatacji, bez przykrych niespodzianek.
A skoro już wspomniano o gwarancji na wkład udzielana jest gwarancja producenta która
wynosi solidne 5 lat.
Szczerze polecamy wszystkie kominki z naszej oferty, gdyż handlujemy tylko produktami sprawdzonymi i o bardzo dobrych renomach. Również Piec wolno stojący Blanka 8 kW w obudowie kafel czarny gorąco polecamy.

 • Palenie ciągłe
 • Moc nominalna 8 kW
 • Szyba żaroodporna
 • 5 lat Gwarancji
 • Elementy stalowe wycinane laserowo
 • Dolot powietrza do spalania z zewnątrz
 • Komora spalania wyłożona materiałem Acumotte
 • Powierzchnia grzewcza: 90-100m2
 • Sprawność cieplna: 78%
 • Temperatura spalin: 230°C
 • Waga: 300Kg
 • Materiał: Stal kotłowa 4mm; Żeliwo szare klasy 200
 • Średnica czopucha: 160mm
 • Max długość polan: 300mm
 • Paliwo: drewno liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego

Schematy

88

88

Gwarancja

Gwarancja:

Podstawą gwarancji jest faktura Vat. Sklep  Wkładygrzewcze zawsze każdemu Klientowi wystawia  fakturę Vat za zakupione produkty. Faktura wysyłana jest Pocztą Polską zawsze listem poleconym.
Jako  dzień rozpoczynający okres gwarancyjny uznaje się datę wystawienia faktury.


W przypadku pęknięć szamotu czy też płyty tylnej należy ją wymienić.
Każda ingerencja we wkład [np. własnoręczny montaż dolotu powietrza] wiąże się z utratą gwarancji.
Powodem utraty gwarancji może być również niewłaściwe podłączenie wkładu - tutaj bardzo ważnym aspektem dobrego działania wkładu kominkowego jest jego montaż, 
w odpowiednich odległościach od ścian lub też palenie nieodpowiednim paliwem we wkładzie kominkowym
[np. węglem kamiennym].

Producent

Kratki.pl

Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych. Prężnie rozwijająca się firma, otwarta na nowoczesne rozwiązania, nie raz udowodniła, że jej sukces nie jest przypadkowy. Kratki.pl eksportuje swoje produkty do wielu krajów, między innymi do Szwecji, Norwegii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Czech, Słowacji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Belgii, Francji, Austrii czy Szwajcarii.

Wiele z tych krajów słynie z doskonałych wyrobów odlewanych na wkłady kominkowe, a jednak nasz polski producent znajduje tam swoich klientów i z powodzeniem się rozwija. To dowód na to, że produkty tego producenta są najwyższej klasy.

Dodatkowo za tym stwierdzeniem przemawia fakt licznych nagród i wyróżnień, przyznawanych firmie w ostatnich latach – „Laur Klienta” 2006, 2009, 2010, 2011; „Płomień roku 2010”,
czy tytuł „Produkt przyjazny dla mego domu”.

Dostawa

Dostawa:

Towar dostarczany jest przez firmy kurierskie DHL, Raben, UPS, PKS w zależności od rodzaju zamówienia towar dostarczany jest nawet w 48 godzin na miejsce systemem door to door. Klient po złożeniu zamówienia jest informowany o wysłaniu do niego towaru w formie e mail. Nr telefonu klienta jest przekazywany kurierowi 
by ułatwić odbiór towaru – Kurier dzwoni w dniu dostawy towaru najczęściej ok.
godziny przed planowanym przyjazdem.

Towar należy sprawdzić po odebraniu czy nie jest uszkodzony w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru należy sporządzić protokół szkodowy i zgłosić taki fakt do sklepu Wkładygrzewcze.pl. Sklep wysyła ponownie towar nowy do Państwa
.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl